top of page
images (3).jpg
images (2).jpg

Міністерство цифрової трансформації України запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка буде доступною в мережі інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.  

На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. З цією метою обрано сучасний формат навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок. Уже найближчим часом на платформі будуть доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн-безпека для дітей». Протягом 2020 року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали.

Меморандум  співпраці між усіма учасниками освітнього процесу: вчителями, учнями та батьками

(До ознайомлення)

Результати участі ініціативної групи батьків нашої школи у міському конкурсі міні-проектів місцевого розвитку 2019 року.

(дивитись)

ЦЕ ВАЖЛИВО!!!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!!!

Шановні жителі нашого міста – діти, батьки та всі зацікавлені особи!

       Нам важлива ваша думка та участь у вирішенні вагомого питання!

В межах реалізації першого етапу програми створення сучасних молодіжних центрів у віддалених районах Маріуполя, міська рада проводить опитування. Ми прагнемо дізнатися громадську думку щодо доцільності відкриття сучасних молодіжних просторів у селищах Старий Крим, Каменськ, Мирне, мікрорайонах Східний, Черьомушки, Азовкільце.

         Оскільки відкриті інноваційні простори створюються для молоді, нам цікаві інтереси саме молодого покоління, а також позиція та погляди батьків у питанні організації дозвілля їх дітей.

Просимо вас заповнити анкету та висловити власну думку, яка допоможе сформувати чітке бачення щодо створення та наповнення майбутніх молодіжних центрів. 

   Читати 

 

Інформація щодо напруженої епідемічної ситуації

читати

Шановні батьки!!!

Увага, спалах кору в Україні: симптоми, профілактика, лікування

            Кір — це інфекційна хвороба, збудником якої є вірус. Найчастіше  хворіють діти без щеплень, які відвідують дитсадки й школи, але дорослі та підлітки, яким не робили вакцинацію, також можуть захворіти.

            Вірус кору дуже легкий і може розноситися потоком повітря, тому заразитися можна, перебуваючи в одному приміщенні з хворим. Вірус швидко гине в зовнішньому середовищі і не передається через побутові предмети (постіль, одяг) або третіх осіб, які контактували з інфікованими.

            На кір хворіють лише люди, і зараження відбувається тільки від людини до людини.

                         (читати далі)

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобовязаний отримати паспорт громадянина України!

Шановні батьки!

            В соціальних мережах серед учнів розповсюджуються матеріали, зміст яких може призвести до дестабілізації психічного та емоційного стану дітей та підлітків, вчинення неповнолітніми дій, які можуть завдати шкоду життю та здоров’ю.

           На жаль, в мережі Інтернет підлітки можуть зіткнутися з неприйнятними матеріалами, що провокують виникнення ненависті, спонукають до здійснення небезпечних чи протизаконних дій. Згідно статистичних даних інтернет-опитувань підлітків віком 12 - 16 років, Інтерне-том користуються 85% -95% підлітків.

           50% дітей виходять в Інтернет у той час, коли знаходяться вдома самі. 44% дітей, які регулярно використовують Інтернет, один раз зазнавали сексуальних домагань при віртуальному спілкуванні, 11% опитуваних зазнали цього кілька разів.

          В інших випадках вплив може приймати форму образ з боку інших інтернет-користувачів або поштових повідомлень з образливим змістом. 14.5% дітей, які взяли участь в опитуванні, призначали зустрічі з незнайомцями через Інтернет. 10% з них ходили на зустрічі поодинці, а 7% нікому не повідомили, що з кимось зустрічаються. 28% дітей відвідували порнографічні сайти; 38% дітей, проглядали сторінки про насильство; 16% дітей, проглядали сторінки з расистським вмістом; 26% дітей, беруть участь в чатах про статеві стосунки.

             Найбільш поширеними небезпеками для дітей у віртуальному просторі є: шахрайство, пропаганда анорексії, суїциду, екстремізму та насилля, розголошення особистої інформації, кіберпереслідування (розсилка образливих повідомлень і електронних листів), педофілія, пропаганда наркотичних і психотропних речовин.

           Зверніть увагу на те, як Ваша  дитина проводить вільний час, безпеку перебування дитини в мережі Інтернет. Здійснюйте батьківський контроль в операційній системі комп’ютерів, налаштуйте додаткове програмне забезпечення для блокування доступу до небажаних сайтів!!!

bottom of page